O nas

mMarcin Łączyński – Prezes InteliGames, autor kilkudziesięciu gier szkoleniowych. Z wykształcenia medioznawca, marketingowiec i statystyk. Współwłaściciel firmy badawczo-doradczej TMResearch. W InteliGames zajmuje się tworzeniem modeli i algorytmów do gier, a także narzędziami i technikami wzmacniającymi efekty edukacyjne. Autor bloga gry-szkoleniowe.blogspot.com oraz wydanej w 2013 i wyróżnionej przez PTTB książki „Gry Szkoleniowe. Praktyczny Przewodnik”. Członek ISAGA (International Simulation And Gaming Association), członek rady programowej Laboratorium Badań Medioznawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Fan gier, grywalizacji i ich zastosowań praktycznych. W wolnych chwilach organizuje wieczory z grami planszowymi lub uczestniczy w wydarzeniach na które zapraszają go znajomi na Facebooku, a jeśli akurat takich nie ma, to pisze opowiadania fantasy.
kaś2Katarzyna Kotarska – Wspólnik InteliGames, projektantka gier szkoleniowych i edukacyjnych. W firmie zajmuje się częścią kreatywną procesu projektowania, testami gier i dbaniem o konstrukcję gier, w taki sposób, żeby dostarczała maksimum wiedzy i maksimum dobrej zabawy dla uczestników. W swojej pracy, poza wiedzą akademicką i wyniesioną z sali szkoleniowej, korzysta m. in. z doświadczeń nabytych podczas wieloletniej działalności harcerskiej i animatorskiej. Magister politologii, specjalizująca się w marketingu politycznym i badaniach wizerunku. Rozwija swoje zainteresowania naukowe pracując nad stworzeniem własnej metody badań reklam wyborczych. Kocha upcykling i rękodzieło. Marzy o tym by w przyszłości zostać mecenasem sztuki hand – made.

Zespół merytoryczny

akrukAndrzej Kruk – Projektant gier szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych. Doktorant na SWPS. Mechanikę grywalizacji wykorzystuje nie tylko w branży szkoleniowej ale także w pracy stratega i badacza rynku. Pisze dla Marketing w Praktyce. Z wykształcenia i z pasji psycholog. Naukowo odkrywa jak narracje deformują postrzeganą rzeczywistość. Interdyscyplinarność i znajomość psychologii społecznej sprawiają, że projektowane przez niego gry pozwalają uczestnikom nie tylko na efektywną naukę nowych postaw i zachowań ale także na lepsze zrozumienie siebie i innych. Łączy biznes z nauką a teorię z dobrą zabawą. Przy tworzeniu wciągających fabuł czerpie z antropologii kulturowej oraz z literatury New Weird, Fantasy i Sci-Fi. Prywatnie gra na gitarze, spływa wszystkimi rzekami Polski i uczy Mastifa siedzieć oraz leżeć.

 

kjakKatarzyna Jakubczyk – ekspertka w zakresie opracowywania treści merytorycznych i badawczych z obszaru edukacji, szkoleń, rozwoju osobistego oraz human resources. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas magisterskich studiów z psychologii oraz kursów i studiów o specjalizacji psychologia biznesu. Wiedzę psychologiczną wykorzystuje do tworzenia strategii rozwoju, zarządzania projektami, a także do pracy z człowiekiem i jego potencjałem – kształtowania osobowości w życiu codziennym oraz zawodowym. Oprócz psychologii pasjonuje się podróżowaniem, poznawaniem odmiennych kultur i ludzi z różnych zakątków świata.