O nas

mMarcin Łączyński – Prezes InteliGames, autor kilkudziesięciu gier szkoleniowych. Z wykształcenia medioznawca, marketingowiec i statystyk. Współwłaściciel firmy badawczo-doradczej TMResearch. W InteliGames zajmuje się tworzeniem modeli i algorytmów do gier, a także narzędziami i technikami wzmacniającymi efekty edukacyjne. Autor bloga gry-szkoleniowe.blogspot.com oraz wydanej w 2013 i wyróżnionej przez PTTB książki „Gry Szkoleniowe. Praktyczny Przewodnik”. Członek ISAGA (International Simulation And Gaming Association), członek rady programowej Laboratorium Badań Medioznawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Fan gier, grywalizacji i ich zastosowań praktycznych. W wolnych chwilach organizuje wieczory z grami planszowymi lub uczestniczy w wydarzeniach na które zapraszają go znajomi na Facebooku, a jeśli akurat takich nie ma, to pisze opowiadania fantasy.
kaś2Katarzyna Kotarska – Wspólnik InteliGames, projektantka gier szkoleniowych i edukacyjnych. W firmie zajmuje się częścią kreatywną procesu projektowania, testami gier i dbaniem o konstrukcję gier, w taki sposób, żeby dostarczała maksimum wiedzy i maksimum dobrej zabawy dla uczestników. W swojej pracy, poza wiedzą akademicką i wyniesioną z sali szkoleniowej, korzysta m. in. z doświadczeń nabytych podczas wieloletniej działalności harcerskiej i animatorskiej. Magister politologii, specjalizująca się w marketingu politycznym i badaniach wizerunku. Rozwija swoje zainteresowania naukowe pracując nad stworzeniem własnej metody badań reklam wyborczych. Kocha upcykling i rękodzieło. Marzy o tym by w przyszłości zostać mecenasem sztuki hand – made.

Zespół merytoryczny

Andrzej Sikora – matematyk i pedagog specjalny w swojej pracy inspirujący się Januszem Korczakiem. Miłośnik gier planszowych w towarzystwie dzieci i dorosłych, prowadzący koła gier planszowych, wieloletni wychowawca kolonijny. Pomysłodawca projektu Planszówkowy Szlak. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą zarówno w formie dydaktycznej, jak i wychowawczo-rekreacyjnej. Prywatnie zapalony gracz, w wolnych chwilach basista w zespole rockowym. Jego atutami są empatia i nietuzinkowość. Uwielbiany przez dzieci za poczucie humoru i poświęcaną im uwagę. Lubiany i szanowany przez rodziców za troskę roztaczaną wokół ich dzieci i budowane przez to poczucie bezpieczeństwa 

kjakKatarzyna Jakubczyk – ekspertka w zakresie opracowywania treści merytorycznych i badawczych z obszaru edukacji, szkoleń, rozwoju osobistego oraz human resources. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas magisterskich studiów z psychologii oraz kursów i studiów o specjalizacji psychologia biznesu. Wiedzę psychologiczną wykorzystuje do tworzenia strategii rozwoju, zarządzania projektami, a także do pracy z człowiekiem i jego potencjałem – kształtowania osobowości w życiu codziennym oraz zawodowym. Oprócz psychologii pasjonuje się podróżowaniem, poznawaniem odmiennych kultur i ludzi z różnych zakątków świata.